Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 9,90 EUR
skladom
naša cena 9,90 EUR
skladom
naša cena 9,90 EUR
skladom

Veľkoobchod
Veľkoobchod

Darčeky, reklamné predmety pre firmy

Lawli.sk je tradičným slovenským výrobcom darčekov s dlhoročnou tradíciou. Firemným zákazníkom ponúka možnosť výroby vlastných reklamných a darčekových predmetov presne podľa špecifických predstáv klienta. Sortiment tovaru je veľmi pestrý: tričká, hrnčeky, vyšívané osušky, uteráky s možnosťou vyšitia klientskeho loga, či nápisu.

Všetky darčeky, ktoré majú označenie „bavlna,“ a „bavlnené“ sú vyrobené z kvalitnej bavlny, zväčša tureckej výroby. Na Slovensku vyšívame nápisy na všetkých darčekov kvalitnými viskóznymi niťami, ktorých farbu si máte možnosť sami zvoliť.

Klientom ponúkame možnosť nezáväznej kalkulácie nákladov pri väčšom odbere. To rovnako platí aj pri výrobe niekoľkých, špecifických kusov podľa priania klienta, vzhľadom na našu vlastnú výrobu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: info@lawli.sk

Darčeky pre obchody

Maloobchodným predajniam ponúkame možnosť spolupráce a odberu tovaru za veľkoobchodné ceny. Pre ich získanie je potrebné vaše zaregistrovanie v našom e-shope a následné požiadanie o veľkoobchodný cenník prostredníctvom e-mailu. Všetok tovar je skladom, s dodaním Slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou do niekoľkých dní. Objednávkam s hodnotou vyššou ako 40 eur dopravu neúčtujeme.

VO registrácia
Obchodné meno:: *
Sídlo:: *
IČO:: *
DIČ : : *
Telefón / mobil:: *
E-mail:: *
Text : :
Opíšte text z obrázku: *
captcha