Drevená svetová mapa na stenu (130 x 95 cm )

Kód: VT001
€89
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Drevená 3D mapa sveta na stenu

Detailné informácie

Podrobný popis

Samolepka svetovej mapy z dreva na stenu Laserom vyrezaná drevená dekorácia Drevená stenná svetová mapa je dostupná v nasledujúcich veľkostiach: M - 130 x 95 cm L - 200 x 140 cm M - 130 x 95 cm + 150 vlajkami (vlajkové vzory pre žehlenie na drevo, priemer 15 mm, hrúbka 3 mm, priložíme samolepku) L - 200 x 140 cm + 150 vlajkami (vlajkové vzory pre žehlenie na drevo, priemer 15 mm, hrúbka 3 mm, priložíme samolepku)

S laserovým gravírovaním hraníc krajín, štátnych hraníc a gravírovanými názvami krajín. Je starostlivo vypracovaná s dôrazom na detaily. Všetky názvy krajín a miest sú v angličtine. Každý kus je ručná práca. Celá svetová mapa na stene sa skladá z viacerých drevených častí, ktoré sa dajú presne zladiť s presnosťou na milimetre. Je to ako jednoduchý skladačkový puzzle. Mapa je vyrobená z viacvrstvového dreva. Jednotlivé diely sú ošetrené ručným nanesením špeciálneho 7-farebného drevného vosku.

Je veľmi jednoduché ju poskladať a umiestniť na stenu, všetko, čo potrebujete, nájdete priamo v balení. Nemusíte používať žiadne ďalšie lepidlo, vďaka priloženým nástrojom a návodu na použitie môžete presne umiestniť jednotlivé kontinenty a krajiny a pomocou priloženej dvojstrannej lepiacej pásky ich ľahko pripevniť na stenu. Preto nie je potrebné používať žiadne lepidlo, ktoré by mohlo poškodiť stenu. Skladanie a umiestnenie svetovej mapy na stenu je pre kohokoľvek jednoduché. S návodom na montáž svetovej mapy na stenu to zvládne každý za 1-2 hodiny.

Drevená svetová mapa puzzle môže slúžiť ako štýlový doplnok k akejkoľvek vnútornej výzdobe, úžasná stenná dekorácia doma alebo v práci a určite sa bude využívať aj vo školách na vzdelávacie účely. Je minimalistická, obsahuje veľa informácií a je skutočne inšpiratívna! Skvelý darček!

V balení drevenej svetovej mapy sú 1 drevený kompas, 4 drevené lode a 4 drevené lietadlá, ktoré môžete prilepiť na stenu vedľa mapy, a 135 jedinečných drevených vyrezaných dielov (z ktorých sa mapa skladá).

• Drevená mapa je skvelým darčekom pre priateľa, priateľku alebo rodinu

• Skvelý darček pre šéfa, kolegov alebo ako doplnok do kancelárie

• Tieto drevené mapy sú úplne ručne vyrobené a starostlivo vypracované • Skvelý doplnok do vašej domácnosti • Darčeková sada s mapou

Jazyk na mape je anglický. Návod na montáž mapy je k dispozícii v slovenskom jazyku!

POZNÁMKA: Z dôvodu veľkosti boli z mapy úmyselne vynechané niektoré krajiny a ostrovy, takže mapa nie je 100% presná z geografického hľadiska. Každá mapa je jedinečná a odtiene sa môžu líšiť, pretože je vyrobená z prírodného dreva.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené mapy sveta na stenu
Materiál: Drevo
Šírka: 130 cm
Výška: 95 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz