Hľadáte originálny spôsob, ako ozvláštniť vaše obývačku alebo pracovňu? Naša drevená 3D mapa sveta na stenu je presne to, čo potrebujete! Táto unikátna stenná dekorácia vás nadchne svojou krásou a detailným spracovaním.

Naša mapa sveta na stenu je vytvorená s láskou k detailom. Každý kúsok je vyrezaný s precíznou laserovou technológiou a ručne dokončený s použitím špeciálneho drevného vosku v 7 rôznych odtieňoch. Tento 3D drevený artefakt je nielen nádherným kúskom umenia, ale aj praktickým spôsobom, ako zobraziť svetovú mapu vo vašom interiéri.

S drevenými mapami sveta na stenu môžete vytvoriť osobný a jedinečný priestor, ktorý odzrkadľuje vašu lásku k cestovaniu a objavovaniu sveta. S dostupnými veľkosťami M (130 x 95 cm) a L (200 x 140 cm) môžete zvoliť tú, ktorá najlepšie zapadá do vášho priestoru.

Tieto drevené mapy sveta na stenu sú nielen vizuálnym zážitkom, ale aj jednoduché na inštaláciu. Každá mapa je dodávaná s návodom a príslušenstvom, ktoré vám umožnia jednoducho ju umiestniť na stenu bez potreby použitia lepidla, ktoré by mohlo poškodiť váš domov.

Urobte si radosť alebo potešte vašich blízkych touto unikátnou drevenou mapou sveta na stenu. Je to nielen nádherná dekorácia, ale aj skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju vášeň pre cestovanie a objavovanie sveta. Objednajte si svoju drevenú mapu sveta na stenu ešte dnes a nechajte ju stať sa centrom pozornosti vo vašom interiéri!

1 Platba online
Garancia doručenia
Plaťe u nás bezpečne platobnou kartou online
Platba
Cez 3000 výdajných miest
Platba aj na dobierku alebo vo pred na účet.
VÝMENA TOVARU
VÝMENA TOVARU
Vrátenie alebo výmena tovaru zadarmo!
DOPRAVA A DODANIE
Doručenie do druhého dňa
Čas pre zrealizovanie objednávky (1-3 dni)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz