Zástera - The Boss
Kód: KT019Podrobný popis
V každej kuchyni musí byť poriadok – a niekto, kto dáva príkazy.
Táto zástera s nápisom „The Boss“ je ideálna pre každého, kto vie, čo chce, ako to chce – a hlavne kedy bude hotové. Či už griluješ, varíš alebo len dozeráš s pivom v ruke, táto zástera dá každému najavo, kto je tu pán situácie.
👑 Pre partnera, manžela, šéfkuchára, kolegu alebo sebavedomú dámu
🎁 Darček na narodeniny, meniny, Vianoce alebo len tak – s úsmevom
🔥 Zástera, ktorá hovorí viac než tisíc slov – jednoducho „The Boss“
Darujte zásteru, ktorá dokonale vystihuje osobnosť svojho nositeľa. Objednajte ešte dnes – a nech je jasné, kto je tu „The Boss“! 💼🍳
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zástery |
|---|---|
| Pre koho :: | Unisex |
| Materiál:: | 100% polyester |
| Detaily:: | g/m2: 280 |
| Rozmery cca :: | 50x70 cm |
| Ošetrenie a čistenie: | Možno prať na 30°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lawli je slovenský darčekový e-shop, ktorý ponúka originálne, humorné a personalizované darčeky pre všetky vekové kategórie a príležitosti. Tu nájdeš produkty, ktoré nie sú len obyčajné predmety – sú to darčeky s významom, humorom a osobným dotykom, ktoré potešia obdarovaného zakaždým, keď ich použije.
V ponuke nájdeš:
-
vtipné tričká s jedinečnými nápismi
-
hrnčeky s menami a originálnymi textami
-
vankúše a dekoračné predmety, ktoré rozveselia každý domov
-
personalizované osušky a doplnky, ktoré môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv
-
zástery, magnetky, kravaty a ďalšie darčekové predmety vhodné na narodeniny, meniny, Vianoce či len tak pre radosť
Značka sa snaží odlíšiť od tradičných darčekových riešení tým, že zákazníkom ponúka originálne predmety, často s humorom a osobným aspektom, ktorý sa hodí ako darček pre blízkych, kamarátov či kolegov.
| Výrobná spoločnosť : | Lawli |
|---|
