Vtipné tričko pre otca s motívom Nie som dokonalý, ale som otec. Originálny darček pre ocka na Deň otcov, narodeniny alebo meniny.
Podrobný popis
Pre otca, ktorý nemusí byť dokonalý, aby bol výnimočný
Žiadny otec nie je dokonalý. Niekedy zabudne, niekedy sa pomýli, niekedy povie vetu, ktorú už doma všetci poznajú. Ale keď ide o rodinu, pomoc, podporu a chvíle, na ktorých záleží, je tam. Tričko s motívom Nie som dokonalý, ale som otec je vtipným a úprimným darčekom pre muža, ktorý vie, že dokonalosť nie je podmienkou dobrého otcovstva.
Tento motív je ideálny pre ocka, ktorý má zmysel pre humor, vie si zo seba urobiť srandu a zároveň je pre svoju rodinu dôležitý. Hodí sa na Deň otcov, narodeniny, meniny alebo ako milé prekvapenie od detí či partnerky.
Tričko pôsobí uvoľnene, mužsky a prirodzene. Nie je pre otca, ktorý sa hrá na bezchybného hrdinu. Je pre otca, ktorý je skutočný – so svojimi chybami, humorom, starosťou a veľkým srdcom.
Vybrané farby, v ktorých motív vynikne
Tričko ponúkame v štyroch starostlivo vybraných farbách: fľaškovozelená, safírová, terakotová a tmavá khaki. Vybrali sme odtiene, ktoré pôsobia moderne, mužsky a dobre sa hodia k vtipnému apásmu motívu.
- Fľaškovozelená – tmavší prírodný odtieň s mužným a pokojnejším vzhľadom.
- Safírová – výrazná modrá farba, ktorá pôsobí sviežo a energicky.
- Terakotová – teplý moderný odtieň s originálnym charakterom.
- Tmavá khaki – štýlová prírodná farba vhodná na každodenné nosenie.
Detaily trička
Pánske tričko s krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom je vyrobené zo 100 % bavlny. Motív je aplikovaný technológiou DTF, ktorá umožňuje vytvoriť výraznú a detailnú potlač vhodnú na bežné nosenie.
| Materiál | 100 % bavlna |
|---|---|
| Gramáž | 190 g/m² |
| Strih | Pánske tričko s krátkym rukávom |
| Výstrih | Okrúhly |
| Potlač | DTF |
| Dostupné farby | Fľaškovozelená, Safírová, Terakotová, Tmavá khaki |
| Dostupné veľkosti | S, M, L, XL, XXL |
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Dĺžka trička (A) | 70 cm | 72 cm | 74 cm | 76 cm | 78 cm |
| Šírka cez prsia (B) | 50 cm | 53 cm | 56 cm | 59 cm | 62 cm |
A = dĺžka trička. B = šírka cez prsia meraná na rozloženom tričku.
Ako sa o tričko starať
Ak chceš, aby si tričko čo najdlhšie zachovalo pekný vzhľad potlače, per ho naruby pri maximálnej teplote 30 °C. Neodporúčame ho sušiť v sušičke ani žehliť priamo cez potlač. Pri žehlení tričko jednoducho otoč naruby.
Darček pre otca so zmyslom pre humor
Tričko s nápisom „Nie som dokonalý, ale som otec“ je skvelý darček pre ocka, ktorý sa neurazí, zasmeje sa a presne pochopí pointu. Nie je o dokonalosti. Je o tom, že dobrý otec nemusí byť bezchybný, aby bol pre svoju rodinu nenahraditeľný.
Ak hľadáš darček pre otca, ktorý je vtipný, osobný a zároveň praktický, toto tričko je dobrá voľba. Poteší pri rozbalení a môže sa stať obľúbeným kúskom na bežné nosenie.
Často kladené otázky
Pre koho je tričko vhodné?
Tričko je vhodné pre otca, ocka, partnera alebo manžela, ktorý má zmysel pre humor a vie si zo seba urobiť srandu.
Na aké príležitosti sa hodí?
Hodí sa na Deň otcov, narodeniny, meniny, Vianoce alebo ako milé prekvapenie bez osobitnej príležitosti.
V akých farbách a veľkostiach je dostupné?
Vybrať si môžeš zo štyroch farieb: fľaškovozelená, safírová, terakotová a tmavá khaki. Dostupné veľkosti sú S, M, L, XL a XXL.
Ako si vybrať správnu veľkosť?
Odporúčame zmerať tričko, ktoré otcovi dobre sedí, a rozmery porovnať s veľkostnou tabuľkou uvedenou na tejto stránke. Šírka cez prsia je meraná na rozloženom tričku.
Ako sa o tričko starať?
Tričko per naruby pri maximálnej teplote 30 °C. Neodporúčame sušičku ani priame žehlenie cez potlač. Pri žehlení ho otoč naruby.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Lawli je slovenský darčekový e-shop, ktorý ponúka originálne, humorné a personalizované darčeky pre všetky vekové kategórie a príležitosti. Tu nájdeš produkty, ktoré nie sú len obyčajné predmety – sú to darčeky s významom, humorom a osobným dotykom, ktoré potešia obdarovaného zakaždým, keď ich použije.
V ponuke nájdeš:
-
vtipné tričká s jedinečnými nápismi
-
hrnčeky s menami a originálnymi textami
-
vankúše a dekoračné predmety, ktoré rozveselia každý domov
-
personalizované osušky a doplnky, ktoré môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv
-
zástery, magnetky, kravaty a ďalšie darčekové predmety vhodné na narodeniny, meniny, Vianoce či len tak pre radosť
Značka sa snaží odlíšiť od tradičných darčekových riešení tým, že zákazníkom ponúka originálne predmety, často s humorom a osobným aspektom, ktorý sa hodí ako darček pre blízkych, kamarátov či kolegov.
| Výrobná spoločnosť : | Lawli |
|---|




